Zarabiaj świetnie na kursach online, dzięki strategicznym i empatycznym kampaniom sprzedażowym

bez wciskania, manipulacji i rwania włosów z głowy

dzięki członkowstwu w Prosperującym Pasjobiznesie online.

Nie ma jedynej skutecznej recepty na udaną kampanię sprzedażową. I warto komponować ją o własne mocne strony i autentyczność wraz ze sporą garścią empatii, tylko dzięki takiemu podejściu możesz zbudować solidne fundamenty pod sprzedaż kursów czy innych produktów edukacyjnych online.

Być może już od jakiegoś czasu myślisz o sprzedaży kursów online, ale czujesz, że coś Cię blokuje i nie możesz wystartować.

LUB

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży kursów online i chciałabyś jednak lepszych rezultatów sprzedażowych.

 

Nieważne czy niedawno wystartowałaś w biznesie online, czy działasz już jakiś czas. Świat pędzi, możliwości codziennie się zmieniają i teraz już po prostu nie możesz opierać swoich działań tylko na intuicji i pomyśle.

Czas uporządkować swoje strategie i wiedzieć co, kiedy, gdzie i jak zrobić abyś mogła cieszyć się prosperowaniem.

SIĘGAJ PO WŁAŚCIWE ODPOWIEDZI od pasjobiznesmenki z doświadczeniem, wiedzą oraz nosem do prosperowania i pieniędzy.

 PRZEDSTAWIAM CI PROSPERUJĄCY PASJOBIZNES ONLINE –

MIEJSCE DLA TWÓRCZYŃ WARTOŚCIOWYCH KURSÓW ONLINE, KTÓRE CHCĄ ŚWIETNIE ZARABIAĆ NA ICH SPRZEDAŻY, PROSPEROWAĆ.

Prosperujący Pasjobiznes online to:

WIEDZA i INSPIRACJA

jak empatycznie tworzyć i prowadzić kampanie sprzedażowe i promocyjne do kursów

WSPARCIE MENTORA

masz pod ręką mentora, który prowadzi Cię za rękę, kibicuje, wskazuje punkty do poprawy, motywuje i wierzy w Ciebie.

WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI

jesteś częścią społeczności twórczyń wartościowych kursów online, czerpiesz z ich wiedzy, doświadczeń, sukcesów. Czasem nawet spotykamy się na kawę, nie wirtualną, ale realną!

 CO NA CIEBIE CZEKA W PROSPERUJĄCYM PASJOBIZNESIE ONLINE KAŻDEGO MIESIĄCA?

1 x MIESIĄC SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA ŻYWO

każdego miesiąca  jedno spotkanie na żywo, na którym uzyskujesz odpowiedzi na pytania biznesowe i rozterki i nie masz przestojów w rozwoju biznesu

Sesja "gorących krzesełek"

podczas której głęboko wchodzimy w projekt członkini naszej społeczności i z precyzją laserową skupiamy się na skrojonych na miarę możliwościach i rozwiązaniach.

Podczas każdej sesji na “gorącym krzesełku” jest 2 członków naszej społeczności

DOSTĘP DO PROSPERUJĄCYCH GADŻETÓW

czyli odrębnych treningów, dzięki którym usprawnisz m.in. swoją bazę subskrybentów (newsletter), swoją stronę www, blog czy akcje promocyjno-marketingowe i zwiększasz ilość zamówień od klientów

DOSTĘP DO PROSPERUJĄCYCH SKRYPTÓW

i wzorów tekstów maili, rozmów, by szybciej i łatwiej przekonywać innych do swoich propozycji, cen czy pomysłów!

DOSTĘP DO PROSPERUJĄCYCH STRATEGII DOTYCZĄCYCH KAMPANII SPRZEDAŻOWYCH ORAZ BUDOWY PROSPERUJĄCEGO PASJOBIZNESU

czyli wiedzy jak coś konkretnie zrobić, np. napisać stronę z ofertą, sprzedawać podczas webinaru, sprzedawać swoje usługi na bezpłatnej konsultacji, ustawić technicznie webinar w celach promocyjnych, itp.

DODATKOWO: MINIMUM JEDEN NOWY TRENING/SKRYPT/STRATEGIA KAŻDEGO MIESIĄCA

DOSTĘP DO STRATEGII, TRENINGÓW I KURSÓW OPUBLIKOWANYCH DO TEJ PORY NA PLATFORMIE

A MOŻE WIERZYSZ JEDNAK W TO, ŻE …

MIT #1

WYSTARCZY WPISAĆ DANE HASŁO NA PRZYKŁAD W GOOGLE I JUŻ JEST ODPOWIEDŹ:

I ja uległam tej pokusie by w to uwierzyć, prawda jest jednak taka, że w internecie można wszystko wypisać, a jednak pasjobiznes  rządzi się innymi prawami niż biznes nastawiony tylko i wyłacznie na zysk. Dlatego większość porad, które znadziesz w Internecie nie będą dla Ciebie bo z niesmakiem byś musiała je wykorzystać lub stwierdzasz w takich sytuacjach “to nie jest rada dla mnie”, “moi klienci tego nie kupią”, “to brzmi jak manipulacja”.

MIT #2

NAJLEPIEJ PRZEJŚĆ SAMODZIELNIE PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY ROZWOJU BIZNESU I POPEŁNIĆ PRZY TYM MASĘ BŁĘDÓW:

O ile uważam, że popełnianie błędów jest ok, o tyle sądzę, że lepiej uczyć się na błędach innych niż samemu je popełniać. Nie gwarantuję Ci, że nie popełnisz żadnego błędu, jesteśmy ludźmi, ale jednak możesz sobie znacznie skrócić drogę do prosperowania w taki sposób jaki chcesz. Wykorzystaj moc mojej wiedzy i doświadczenie oraz wsparcie grupy.

MIT #3

WSZYSTKO WYMAGA CZASU

Mówią tak osoby, które zazwyczaj są Zosiami-Samosiami i same chcą wszystko zrobić, sprawdzić, przetestować. A jeśli ktoś wyprzedzi Twoje pytania o krok i dwa i da Ci odpowiedzi wtedy, kiedy będziesz ich potrzebowała? Nie będziesz potrzebowała wtedy …. więcej czasu by spełnić wymagania! 

Wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie – po prostu pożycz sobie mój umysł i nosa do prosperowania dla własnych celów biznesowych

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam pasjobiznesmenkom generować coraz wyższe przychody bez poczucia wstydu

Zanim zaczniesz współpracę ze mną musisz wiedzieć, że:

Jestem matką, a to oznacza, że nie pracuję w swoim biznesie 40 godzin tygodniowa i nie mam tylko 26 dni urlopu w ciągu roku, do tego gotuję, piorę oraz sprzątam, bywam kelnerką, pielęgniarką, czyli pracuję mało, ale wydajnie i czasem o dziwnych godzinach.

Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, testować w działaniu, a ogromnie mnie cieszą efekty moich klientów.

Jestem “ćpunem” świetnych referencji od klientów, uwielbiam je dostawać zawsze, wszędzie i o każdej porze i często mnie to spotyka, dlatego mam dość zgrabne nogi bo wtedy tańczę.

Nienawidzę presji, kocham wolność.

Lubię kreować i wymyślać, a najbardziej wspierać, pomagać i dzielić się wiedzą oraz zadawać pytnia.

I chociaż biznes online jest moim marzeniem, które zrealizowałam to czasem można mnie spotkać na konferencjach, gdzie występuję, czasem napiszę jakiś artykuł, jak na przykład do magazynu FIRMER, czasem ktoś o mnie napisze, jak na przykład magazyn MIASTO KOBIET, a czasem nagra mnie telewizja, jak na przykład POLSAT 2, a ostatnio PODCAST, w którym występowałam jako gość zdobył PIERWSZE MIEJSCE jako najlepszy odcinek podcastu w miesiącu kwietniu.

Ale nie zawsze tak było, z własnym biznesem związana jestem na poważnie od ponad 5 lat, ale przez pierwszy rok praktycznie nie zarabiałam, a gdzie tu w ogóle mowa o prosperowaniu, bo nie umiałam tego robić i miałam umysł etatowca, a nie pasjobiznesmenki, ale zmieniłam to.

Oto, co inni mówią o współpracy ze mną

Prosperujący Pasjobiznes cenię najbardziej za stały kontakt z Justyną (w różnych formach) i możliwość otrzymania feedbacku oraz wsparcia kiedy tego potrzebuję.

Justyna nie owija w bawełnę, podaje wartość i konkret, i autentycznie stara się pomóc.

Strategie zawarte na platformie są także bardzo pomocne i dostosowane do potrzeb na różnych etapach działalności. Jednak to dopiero dzięki możliwości omawiania ich z Justyną wiem, że czerpię z nich maksymalną korzyć.

Do tego Justyna słucha uczestniczek grupy i dostosowuje treści nowych strategii do aktualnych potrzeb, dlatego z każdym miesiącem dostajemy nowe strategie szytą na miarę. Zdecydowanie polecam udział w PP! 

Anna Kuszewska Sprawka

www.uwaznamama.pl

Kurs Justyny dał mi kopa żeby na poważnie zająć się budowaniem listy mailingowej. Wysyłam cotygodniowe newslettery i uczę się empatycznej komunikacji z moją społecznością. Podczas kursu zrobiłam wreszcie długo odkładane pogłębione wywiady z moją grupą docelową. Teraz mam gotowe zdania do wykorzystania podczas kampanii sprzedażowych, które planuję. Justyna otworzyła mi też oczy na to, jak podtrzymywać zainteresowaniem newsletterem i angażować odbiorców i odbiorczynie. Gdyby nie ona, pewnie długo jeszcze nie miałabym sekwencji powitalnej dla nowych osób na liście.

Anka Grzywacz

www.ankagrzywacz.pl

Kurs doprowadził do tego, że zaczęłam rozmawiać z moimi klientami, zamiast do nich mówić. Poznajemy się wzajemnie. Dzięki temu mój klient ma do mnie zaufanie, by pozwolić sobie pomóc, a ja sama dowiaduję się wprost od niego jak mogę mu pomóc. To ważne, gdy prowadząc biznes online, nie widzimy się najczęściej wzajemnie. Sprzedaż nagle zaczyna być przyjemna.

Sam kurs uświadomił mi także zbyt szeroką grupę docelową do jakiej chciałam dotrzeć, miał więc dla mnie podwójną wartość.
To, że miał formę warsztatu podczas którego wymieniałyśmy się spostrzeżeniami podkręciło wszystko mocniej. Każda z nas miała wsparcie także w postaci świeżego spojrzenia innych uczestniczek.
Ewa Majrzyk Hes

www.metodabonzai.eu

Webinar Justyny ‘o mailach, które sprzedają’ otworzył mi oczy i zmienił moje dość standardowe i sztywne podejście do sprzedaży online.

Justyna pokazała drogę jak z jednej strony sprzedawać lekko, z wdziękiem i przyjemnością a z drugiej być w tym skutecznym i mieć konkretne efekty finansowe.

Anna Kiper

www.annakiper.pl

Kiedy Justyna stworzyła Platformę Prosperujący Pasjobiznes zapisałam się bez namysłu. 
Teraz dostęp do tego co naucza i przekazuje Justyna mam po ręką. Dosłownie 24 godziny na dobę. Podczas szkoleń mogę się skupić na przekazie, notować tylko najistotniejsze punkty, lub pytania które mi się pojawiają a potem zalogować się na platformę i powtórzyć sobie wszystko jeszcze raz. Pytania, które się pojawiają, mogę zadać potem podczas live’ów, które Justyna prowadzi na naszej zamkniętej grupie na FB. Społeczność, którą tworzy Justyna wokół Prosperującego Pasjobiznesu, przyciąga przedsiębiorcze kobiety. Dzielimy się swoimi doświadczeniami, pomagamy sobie wzajemnie znajdować rozwiązania na nurtujące nas problemy związane z biznesem, które prowadzimy. To nieoceniona wartość.
Teraz tworząc ofertę online, czy zmagają się z jakimś innym zagadnieniem, po prostu loguje się na Prosperujący Pasjobiznes i bez presji czasu oraz bez stresu, że coś mi umknie, korzystając z zamieszczonych tam nagrań z webinarów, prezentacji i skryptów, mogę szybko i sprawnie rozwiązać swój problem. Daje mi to komfort pracy i nauki, który jest po prostu bezcenny.
Co bardzo dla mnie istotne, baza wiedzy dostępna na platformie jest stale i sukcesywnie uzupełniana. Często w odpowiedzi na nasze bieżące problemy. I nie jest to tylko wiedza książkowa. To w dużej mierze skrypty i rozwiązania, które po niewielkich modyfikacjach mogę zaimplementować bezpośrednio w swojej działalności, zarówno na poziomie działalności online jak i bezpośredniej pracy z klientem. 
Mimo, że jesteśmy oddalone od siebie o setki kilometrów – ja w Niemczech a Justyna w Polsce – dzięki Prosperującemu Pasjobiznesowi mam wrażenie, jakby przekazywała mi wiedzę i informacje bezpośrednio. Możliwość dołączenia do tej społeczności, jest warta każdej wydanej złotówki.

Dorota Sakowska

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU PROSPERUJĄCEGO PASJOBIZNESU?

zobacz 3 główne działy i dodatkowo wsparcie mentoskie i społeczności na żywo

LISTA STRATEGII

Jak z bezpłatnego wyzwania pozyskać jak najwięcej klientów

Strategiczna sekwencja reklam na FB (kiedy chcesz sprzedać swój kurs online)

Zdobądź klientów na kurs online, bez wydawania nawet złotówki na reklamy

Zdobądź klientów na kurs online, bez wydawania nawet złotówki na reklamy

Jak sprzedać swóją usługę po bezpłatnej konsultacji

Stwórz skuteczną stronę typu opt-in, by przyciągnąć właściwych klientów

Zaplanuj strategicznie sekwencję maili sprzedażowych według „procesu 3S” w 90 minut

Stwórz strategię promocji i sprzedaży kursu online w 30 minut

Jak rozmawiać o pieniądzach i podawać własne niezaniżone stawki

Mapa empatii klienta - narzędzie, dzięki któremu zaczniesz go lepiej ROZUMIEĆ

Maile, które SPRZEDAJĄ, nie tylko kursy online

Anatomia PRZEKONUJĄCEJ strony z ofertą

3 sposoby na sprawdzenie czy Twój pomysł na kurs online przyniesie Ci klientów

Jak przedstawiać ofertę, korzystając z języka korzyści

Nazwij swój kurs online tak, by klienci się w nim zakochali

LISTA GADŻETÓW

Jak ożywić swoją listę subskrybentów, w szczególności tych, którzy nie otwierają maili od Ciebie

Jak obniżyć poziom osób wypisujących się z Twojego newslettera

Strona „O MNIE”, która sprzedaje

Home Page, który sprzedaje

Stwórz bezpłatnie stronę z webinarem w mniej niż 15 minut

LISTA SKRYPTÓW (wzory tekstów słowo w słowo)

Jak poprosić klientów o świetne referencje, które będą przyciagać jak magnes

Jak powiadomić klientów o tym, że podwyższasz ceny

Jak prosić znanych blogerów, podcasterów by wspomnieli o Twoim biznesie czy produkcie

Napisz email, który znegocjuje dla Ciebie cenę

Czy to wszystko? Nie, to nie wszystko

1 X MIESIĄC SESJA “GORĄCYCH KRZESEŁEK”

PODCZAS KTÓREJ MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z MOJEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA BO PRZEZ 30 MINUT SKUPIAMY SIĘ TYLKO NA PROJEKCIE, PROBLEMIE, WYZWANIU LUB BIZNESIE CZŁONKINI NASZEJ SPOŁECZNOŚCI, KTÓRA ZGŁOSIŁA SWÓJ PROJEKT NA SESJĘ.

plus

COMIESIĘCZNA SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA ŻYWO,

NA KTÓRYCH ODPOWIADAM NA TWOJE OBECNE ROZTERKI BIZNESOWE I PYTANIA

plus

WSZYSTKIE NAGRANIA BEZPŁATNYCH WEBINARÓW, WYZWAŃ

KTÓRE BĘDĘ PROWADZIŁA GDZIEKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK WRAZ Z PREZENTACJAMI

plus

ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOKU TYLKO DLA KOBIET Z PROSPERUJĄCEGO PASJOBIZNESU, W KTÓREJ ZNAJDZIESZ MOC WSPARCIA

Wybierz najwygodnieszą opcję dla siebie

Być może masz pytania?

chętnie na nie odpowiem

Jak wyglądają płatności?

Masz 3 opcje płatności.

Pierwsza. Klikając w opcję miesięczną przeniesiesz się do strony, na której musisz zapoznać się z regulaminem. Po jego akcepetacji zostaniesz przeniesiona na stronę PayPal, gdzie możesz zapłacić za swój dostęp. Możesz użyć do tego celu własnego konta Paypal lub podpiąć do niego swoją kartę debetową. Wykupujesz 30 dniowy dostęp do Propserującego Pasjobiznesu, po 30 dniach płatność z Twojego konta PayPal wyjdzie automatycznie byś mogła cały czas korzystać z zasobów oraz uczestniczyczyć w comiesięcznych spotkaniach i wyzwaniach by prosperować!

W każdej chwili możesz zrezygnować, 2 kliknięciami lub 1 mailem do nas!

Druga. Opłacasz z góry na kwartał (3 miesiące) dostęp do Prosperującego Pasjobiznesu, w tym celu zostajesz przekierowana do sklepu, na którym trzeba wypełnić wszystkie pola zamówienia i dokonujesz opłaty ze swojego konta bankowego. 

Trzecia. Opłacasz z góry na rok dostęp do Prosperującego Pasjobiznesu, w tym celu zostajesz przekierowana do sklepu, na którym trzeba wypełnić wszystkie pola zamówienia i dokonujesz opłaty ze swojego konta bankowego. 

Z

Jakie treningi będziesz dodawać każdego miesiąca?

Będę o to pytała w naszej grupie na facebooku. To członkinie tej przestrzeni będą miały decydujący wpływ na zamieszczany materiał. Stanie się tak dlatego aby na bieżąco pomagać Ci w drodze do prosperowania jak i już podczas samego prosperowania.

Chcę aby znalazły się tam wszystkie rozwiązania, których potrzebujesz na teraz, na już.

Czy mogę się wycofać w każdym czasie?

Tak, jeśli wybierasz opcję płatności miesięczną i będziesz się chciała wycofać to w każdym czasie jest to możliwe, nie podpisujemy żadnych umów. Jeśli anulujesz swoją subskrypcję to płatność za kolejny miesiąc nie zostanie naliczona, a dostęp do Prosperującego biznesu i grupy zostanie zamknięty dla Twojego konta.

Wystarczy 2 kliki i jesteś wypisana – skutecznie! Jednakże będę Cię zachęcać do zostania i kusić kolejnymi treningami 😉

W przypadku wyboru opłaty rocznej, po tym okresie decydujesz czy dalej jesteś z nami i opłacasz dostęp na kolejny okres czy się żegnamy.

Dlaczego to jest takie tanie?

Bo tak zdecydowałam i taki model ceny wybrałam Zależy mi także ma tym by Prosperujący Pasjobiznes był na wyciągnięcie ręki dla każdej pasjonatki dążącej do prosperowania

Zobacz, co Cię może spotkać po dołączeniu!

Agata o skrypcie, w którym piszę jak zebrać od klientów fantastyczne rekomendacje:

Dorota o webinarze na temat przekonującej strony z ofertą:

Monika o wyzwaniu dot. pozyskiwania klientów z grup na FB: